*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )

  * GÜNÜN SÖZÜ *  

* YENİ RESİMLER*

İNKÖY KÖYÜ

RESİM & SLAYT

MÜZİK

VİDEOLAR

SİVAS & İLÇELERİ

KÜLTÜREL

*    SON DAKİKA   *
LEYLA YARE TÜRKÜLER Web Sitesine Giriş için Tıklayınız...
* PİYASALAR *
* GEREKLİ LİNKLER*

who's online


Leyla Ünver Türkü Severleriyle Buluştu.

T.H.M. Sanatçısı Leyla Ünver, Güngören Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde türkülerle dolu bir konser verdi. > İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.'nin düzenlemiş olduğu "LEYLA ÜNVER KONSERİ "İstanbul Güngören Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde 30 Kasım 2012 Cuma günü saat 20.00'de verildi. Çok sayıda türkü severlerin katılımı ile gerçekleşen konser,Leyla Ünver'i türkü severleri ile buluşturdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde 14 yıldır müfettişlik yapan Leyla Ünver, üniversite yıllarında TRT Müzik Eğitim merkezlerinde, Belediye Konservatuar’ında, İstan Üniversitesi Halk Müziği Korosu’nda aldığı eğitimler ile yaptığı görevi dışında türkü sanatında kendisini geliştirdi.

Leyla Ünver Babıali Günleri’ konser programında türkü severlerle buluştu.

Sanatçımız Leyla Ünver, Gülhane Parkı’nda Babıali Günleri’ konser programında türkü severlerle buluştu
Basının kalbi Babıali Günleri’nin 5.si 28-30 Eylül 2012 tarihleri arasında Gülhane Parkı’nda yapıldı. Etkinlik süresince, gazeteler, dergiler, yayınevleri, internet siteleri ve ajanslar okurlarıyla, televizyon kuruluşları izleyicileriyle, radyolar da dinleyicileriyle buluştu Babıali Günleri’ konser programında İBB Kent Orkestrası Oda Müziği Grubu, Mustafa Tatlıtürk, Leyla Ünver , Ahmet Selim, Ahmet Turan, Özgür Doğan, Murat Akaya konser veren isimlerdi.

BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN.

Derneğimiz ve köyümüz ile ilgili haberleri Sosyal Medya (Twitter, Facebook, Youtube) dan Takip edebilirsiniz. Sivas Hafik İnköy Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi.

Aşağıdaki Adreslerden bizi takip edebilirsiniz.

 • Twitter Sayfamız
 • Facebook Sayfamız
 • Sivas Hafik İnköy facebook grubu
 • Youtube Sayfamız

 • Cem Tv. Şehremini Programı'nda Esenyurt Belediye Başkanı Necmi KADIOĞLU, Leyla Ünver'in sorularını cevapladı ( 14 Kasım 2012 ) Video Görüntüler ( Videoları İzlemek İçin Lütfen Resimlere Tıklayınız! )

  1.BÖLÜM
  2.BÖLÜM

  Muharrem orucu başlıyor... ( 15 Kasım 2012 - 27 Kasım 2012 Arası 12 gün)

  "Mah-ı Muharrem orucu hak aşıklarının orucudur. Muhammed Ali aşkına canını verenlerin orucudur. Bu yıl Muharrem, Ehlibeytin küçük yaşta şehit olan on dört çocuğunun aşkına 12-13-14 Kasım 2012 tarihinde Masum-i Pak orucu Muharrem orucu 15 Kasım 2012 tarihinde başlayıp 26 Kasım 2012 tarihinde tamamlanacak. 24 Kasım 2012 Cumartesi günü Hz Hüseyin’in şehadet günü olması nedeni ile anma ibadeti düzenlenir. 27.Kasım.2012 Matemin 13. Günü peygamberin soyunu devam ettiren imam Zeynel Abidin’in sağ kalması aşkına isteyen kurban keser. " Allah orucunuzu kabul etsin.
  Sivas Hafik İnköy Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi.

  Cem Tv. Şehremini Programı'nda Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, Leyla Ünver'in sorularını cevapladı ( 7 Kasım 2012 ) Video Görüntüler ( Videoları İzlemek İçin Lütfen Resimlere Tıklayınız! )
  1.Bölüm
  2.Bölüm
  3.Bölüm

  Cem Tv. Şehremini Programı'nda Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Leyla Ünver'in sorularını cevapladı ( 18 Ekim 2012 ) Video Görüntüler ( Videoları İzlemek İçin Lütfen Resimlere Tıklayınız! )
  1.Bölüm
  2.Bölüm

  Sivas Hafik İnköy'de Taşkın Koruma Yapılıyor

  Hafik ilçesine bağlı İnköy'de, köy içinden geçen derenin taşmasıyla meydana gelen su baskınlarının önüne geçmek amacıyla Taşkın Koruma Tesisi yapıldı. Devlet Su İşleri Sivas Bölge Müdürlüğünce başlatılan çalışmada, köyden geçen derenin 600 metrelik bölümünde, derenin her iki kenarına duvar örülerek taşkın oluşmasının önüne geçildi. Hafik Kaymakamı Cemal Demiryürek, köy ziyaretleri kapsamında gittiği İnköy'de, Taşkın Koruma Tesisi'nde incelemede bulundu.

  Cem Tv. Şehremini Programı'nda Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr. Mustafa Zengin, Leyla Ünver'in sorularını cevapladı ( 10 Ekim 2012 ) Video Görüntüler ( Videoları İzlemek İçin Lütfen Resimlere Tıklayınız! )
  Leyla Ünver Cem Tv.Şehremini Programı 1.Bölüm
  Leyla Ünver Cem Tv.Şehremini Programı 2.Bölüm
  Leyla Ünver Cem Tv.Şehremini Programı 3.Bölüm

  Hemşerimiz, Editörümüz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Doğan'a Geçmiş Olsun...


  Hemşerimiz, Editörümüz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Doğan, Pendik Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyat olmuştur. Okan Doğan, sağlık durumu iyiye gitmektedir. Okan Doğan'a ve ailesine geçmiş olsun...
  Sivas Hafik İnköy Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi.

  Sivas-Hafik-İnköy Doğa Turu ve Kültür Gezisi Yapıldı


  Sivas Hafik İnköy Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği
  'nin tertiplediği
  17 - 20 Ağustos 2012 tarihleri arasında Gürlevik Dağı (2650m) dağ tırmanışı-Kırkgöz gözeleri-Kırkgöz şelalesi-İskele şelalesi- Soluk Yaylası-Yağlı çeşme-Derin Dere-Göller-Mıla Hıdır Yaylası-Yalıncak Sultan Türbe ziyareti-Sivas şehir merkezi turu kapsamında; hemşerilerimizin büyük bir ilgi gösterip geniş bir katılımla gerçekleşen Sivas-Hafik-İnköy Doğa Turu ve Kültür Gezisi Yapıldı.    * Foto Galeri ve Slayt İçin Tıklayınız! >>

  Sivas'ın Hafik ilçesine bağlı Yalıncak köyünde ölen kişinin mezar taşına kazılarak yapılan resimler ve figürler

  Sivas'ın Hafik ilçesine bağlı Yalıncak köyünde ölen kişinin mezar taşına kazılarak yapılan resimler ve figürler, merhumun yaşamında öne çıkan özelliklerini yansıtıyor. Hafik ilçesine 30 kilometre uzaklıkta bulunan Yalıncak köyünde ölen kişilerin yaşamında öne çıkan özellikleri ve yaptığı önemli işler, yakınları tarafından mezar taşına resmediliyor. Köyde yaşayan 48 yaşındaki Mahmut Yalıncakoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mezarlara yapılan resim ve figürlerin hepsinin bir anlamı olduğunu ifade etti.
  Mahmut Yalıncakoğlu Anlatıyor (Video)

  2 Temmuz, insanlık tarihinde kara bir leke...Sivas ateşi yanmaya devam ediyor...

  2 Temmuz günü ateşlerin içinde karanlığa bırakıldı. Tarih, karanlık noktaları zaman içinde aydınlatacaktır, yargılayacaktır. İnsanlık suçu işleyenlerin geleceği aydınlık olmayacaktır, tarih onları uygun yere ve uygun renkte kayıt etmeye devam edecektir. 2 Temmuz unutulmayacak, çünkü 2 Temmuz’da yanan alev, suçlular gerekli cezayı almadığı sürece de yanmaya devam edecektir. Suça ortak olmayın, ölenler suçlu değildir.

  Sivas Hafik İnköy Sosyal-Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim Kurulu


  Hafik İlçesi Devlet Erkânı Köyümüzü ziyaret Etti...

  Sivas'ın Hafik İlçesi Kaymakamı Sn.Cemal Demiryürek, Belediye Başkanı Zeki Aydın, Özel idare Müdürü, Sosyal Yardım, Baş Hekim Yrd., Milli Eğitim Müdürü, İlçe Tarım ve Özel Kalemi 13.06.2012 tarihinde köyümüzü ziyaret etmişlerdir. Kendilerine ve değerli köylülerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

  DAVAMIZ MAHŞERE KALMAYACAK!!!

  "Kadılar, Müftüler fetva yazarsa
  İşte kemend, işte boynum asarsa
  İşte hançer, işte kellem keserse
  Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan" Pir Sultan Abdal
  İnköy Köyü'nün de (inköy cemevi) tertip komitesinde olduğu Sivas Katliamı'nda hayatlarını kaybeden 35 insanımız için anma töreni düzenlenecektir.Tüm inköy halkını 23 Haziran günü Gazi şehir parkı'na bekliyoruz. 23 HAZİRAN 2012 CUMARTESİ GÜNÜ Yer:Gazi şehir parkı

  Belgüzar Erdoğan 9 Haziran 2012 tarihinde Hakka yürümüştür.

  Köyümüz sakinlerinden Belgüzar Erdoğan bugün (9 Haziran 2012 ) Hakka yürümüştür.Yarın (10 Haziran 2012 ) tarihinde Okmeydanı cemevinden cenaze namazı kılınıp Köye definedilecektir. Belgüzar Erdoğan'a Tanrıdan rahmet, ailesine v ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Sivas Hafik İnköy Sosyal-Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim Kurulu

  İnköy Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği olarak; İnköy'e Ağaç dikip, Hafik Kaymakamı,
  Hafik Belediye Başkanı, Hafik Milli Eğitim Müdürü ve Sivas Valisini Makamlarından Ziyaret Ettik.

  Sivas Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Ünver, Genel Sekreter Cemal Gümüş, Üye ve Gençlik Kolu Başkanı Okan Doğan, Köy Muhtarı Barış Ağpur'dan oluşan heyet; Hafik İnköy köyüne ağaç dikimi ve çeşitli etkinlik ve oluşumda bulunduktan sonra Sivas Valisi Ali Kolat, Hafik Kaymakamı Cemal Demiryürek, Hafik Belediye Başkanı Dr. Zeki Aydın, Hafik İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf USTA 'yı Makamlarından ziyaret edildi.İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği 4 adet bilgisayarı HAFİK CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU'na bağışlamıştır.
  Sivas Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

  ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

  Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et deseniz bize herhalde sadece "anne" derdik...
  Tüm Annelerimizin Anneler Gününü kutlarız.

  Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

  İnköy Derneği Anneler Günü Video - Slayt

  İnköy Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği'nin düzenlemiş olduğu kahvaltı Etkinliği Yapıldı


  29 Nisan 2012 Pazar günü, Sivas Hafik İnköy Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği'nin düzenlemiş olduğu kahvaltı etkinliğine katılan; İnköy'den ve çevre köylerden gelen hemşerilerimize, çevre köy derneklerimizin yöneticilerine, Şişli Belediye başkanı Sn. Mustafa Sarıgül'e teşekkür ederiz.
  Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

  Aleviler Kadıköy'den haykırdı! “Sivas katliamı davası'nda zaman aşımını tanımıyoruz“

  Sivas Katliamı Davası'nın zaman aşımına uğraması, 31 Mart 2012 Tarihinde Kadiköy'de bir mitingle protesto edildi. Binlerce canın katıldığı mitingte "Sivas Katliamı Davası'nda zaman aşımını tanımıyoruz" sloganı yükseldi. Mitingte 4+4+4 kesintili eğitim sistemine de tepki vardı. 1993 yılında 37 kişinin yaşamını yitirdiği Sivas Katliamı Davası, 19 yıl sonra zamanaşımı nedeniyle düştü. Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nin aldığı bu kararı eleştiren binlerce insan; öğle saatlerinde Kadıköy'e aktı.
  Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği, Sivas Hafik Gürlevik Dağı köyleri: İnköy , AKTAŞ köyü, Keller Köyü, Yalıncak köyü, Pirhüseyin köyü dostlarımız'nda destek verdiği mitinge, binlerce can akın etti.

  Leyla Ünver Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi Konseri Video Görüntüler
  ( Videoları İzlemek İçin Lütfen Resimlere Tıklayınız! )
  Leyla Ünver - Derhule
  Leyla Ünver - Potpori
  Leyla Ünver - Leylim Ley

  Nevruz Bayramınızı kutlar, Aşık Veysel'i Saygıyla ve sevgiyle anıyoruz.

  "Cümle eşya bu gün destur aldılar
  Aşk ile didara karşı yandılar
  Sultan Nevruz günü canlar uyanır
  Hal ehli olanlar nura boyanır Sultan Nevruz günü birlik olurlar" (Pir Sultan Abdal)

  Bahar gelir dağlar bağlar süslenir
  Yel değmezse coşar dallar uslanır
  Bir hazin ses şafaklara seslenir
  Neler duymaz badı saba o sesten" (Aşık Veysel)

  Nevruz Bayramınızı kutlar,bahar tadında günler geçirmenizi dileriz.
  Aşık Veysel'i Saygıyla ve sevgiyle anıyoruz.
  Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Yönetimi


  8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

  "Erkek dişi sorulmaz, muhabbetin dilinde,
  Hak’kın yarattığı her şey yerli yerinde.
  Bizim nazarımızda, kadın erkek farkı yok,
  Noksanlıkla eksiklik, senin görüşlerinde."(HACI BEKTAŞ VELİ)

  8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.
  Hafik İnköy Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi


  Yeni Eklenen Video Görüntüler ( Bülent Tatlı'ya Teşekkürler! )

  ( Videoları İzlemek İçin Lütfen Resimlere Tıklayınız! )
  Leyla Ünver'in Babası Hüseyin Ünver'in Anısına!
  Sivas Hafik İnköy Dere Islah Çalışması.

  HÜSEYİN ÜNVER 15.11.2011 SALI AKŞAMI HAKK'A YÜRÜMÜŞTÜR..!

  Köyümüz Büyüklerinden Hüseyin Ünver (Leyla Ünver'in Babası) Hakk'a Yürümüştür...
  Sevgili Dostlar ; Köyümüz Büyüklerinden Hüseyin Ünver (Leyla Ünver'in Babası) 15.11.2011 Salı Akşamı Hakk'a Yürümüştür...Kendisine Allah’tan Rahmet; Ailesine, Dost ve Yakınlarına Başsağlığı ve Sabırlar Dileriz...! Cenazesi ( 16.11.2011) Saat 14:00 de Gazi Cemevi'nden Kaldırılacak ve Sivas Hafik İnköy Köyü'nde Defnedilecektir..!

  Sivas Hafik İnköy İlkokulu ( Köy Konağı - Cemevi'nin ) Açılışı Yapıldı.

  Atıl Durumdaki Okul Onarılarak Köy Konağı ve Cemevi Olarak Hizmete Açıldı. Köylülerimiz tarafından imece usülü ile yapılan ve artık yıkılmak üzere olan ilk okulumuz, yine köylülerimizin görevlendirdiği komite tarafından onarıllıp yeniden düzenlenerek çok amaçlı ( sosyal ,kültürel ,arkeoloji , turizm vb.) kullanıma hazır hale getirilmiştir. Açılış törenine Sivas Vali Yardımcısı Veysel Çiftçi, İlçe Kaymakamı Cemal Demiryürek, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü, ilçe belediye başkan vekili Rahmi Soğancıoğlu, dernek başkanları, köy muhtarları ve davetliler katıldı.
  Vali Yardımcısı Çiftçi, törende yaptığı konuşmada, atıl durumdaki eski ilköğretim okulunu birlik ve beraberlikle onararak hizmet verecek hale getirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Daha sonra Çifçi ve beraberindekiler, köye ismini verdiği ifade edilen mağarayı ve köydeki tarihi özellik taşıyan evleri gezdi. Semah gösterisine de yer verilen açılış töreninin ardından sanatçılar sahne aldı. YAPIMINA BÜYÜK EMEK SARFETTİĞİ CEMEVİNİN AÇILIŞINDA GÖzYAŞINA BOĞULDU Aynı zamanda Türk Halk Müziği sanatçısı olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığında müfettiş olarak görev yapan Leyla Ünver de, çeşitli türküler seslendirdi.
                 Video Görüntüsü (1) için Tıklayınız >>                Video Görüntüsü (2) için Tıklayınız >>

  ÇOK AMAÇLI KÖY OKULUMUZ YENİLENDİ!

  Sivas Hafik İnköy Köy Okulumuz; iç ve çevre düzeniyle büyük oranda yenilenmiştir.
  Sivas Hafik İnköy Köy Okulu, yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımı, hızla devam ediyor... Yapılan çalışmalar ile ilgili resimleri ve video görüntüsünü ekte görebilirsiniz...Resimler ve Vide Görüntüsü için DHA Muhabiri Bülent TATLI ve Emeği geçenleri kutlar,teşekkürlerimizi sunarız...
                 Video Görüntüsü için Tıklayınız >>

  Anadolu Ezgileri Büyükçekmece AKM’den Geçti…

  Büyükçekmece Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Anadolu ezgileriyle Leyla Ünver konseri AKM'de Büyükçekmeceli türkü severlerle buluştu.
  Anadolu’nun ezgilerini seslendiren Leyla Ünver ve saz ekibi Büyükçekmeceliler tarafından yoğun ilgi görürken dinleyicilere Anadolu gezintisi yaşattı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün yoğun programı nedeniyle geceye katılamazken Büyükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcıları Nuraydın Sak, Bayram Ali Üner, Belediye CHP Meclis Üyesi Coşkun Tanış, CHP İl Meclis Üyesi Mehtap Tazegül, 3. Bölge CHP Millet Vekili Aday Adayı Ali Şeker, Demokrat Parti İlçe Başkanı Maksude Aktuğ, Atatürk Derneği Yöneticileri, Çevre Derneği Yöneticileri ve Sivil Toplum kuruluşları katıldı.

  ESENYUT'TA TÜRKÜ GECESİ!

  Türk Halk Müziği sanatçısı Leyla Ünver Esenyurt'lulara Belediye Kültür Merkezi'nde türkülerle dolu bir konser verdi.
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde 13 yıldır müfettişlik yapan Leyla Ünver, üniversite yıllarında TRT Müzik Eğitim merkezlerinde, Belediye Konservatuar’ında, İstan Üniversitesi Halk Müziği Korosu’nda aldığı eğitimler ile yaptığı görevi dışında türkü sanatında kendisini geliştirdi.
  Esenyurt Belediyesi’nin organize ettiği, Türk Halk Müziği Konseri ile Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi’inde, vatandaşlara türkü keyfi yaşattı.
  Leyla Ünver’in konser programına, Esenyurt Belediye Başkan Vekili Temur Akçiçek, Belediye Meclis üyeleri, Birim müdürleri ve çok sayıda türküseven Esenyurt’lu vatandaş katıldı. Türkülerin dili kapsamında her yöreye ait türkü seslendiren Ünver’in konseri iki ayrı periyotla sahne alarak devam etti. Birinci bölümün sonunda Esenyurt Belediyesi Halk Oyunları ekibi sergiledikleri oyunlarla büyük alkış aldı.
  Türk Halk Müziği sanatçısı Leyla Ünver Esenyurt'lulara Belediye Kültür Merkezi'nde türkülerle dolu bir konser verdi. Haberin Devamı için Tıklayınız..!Türk Halk Müziği sanatçısı Leyla Ünver Esenyurt'lulara Belediye Kültür Merkezi'nde türkülerle dolu bir konser verdi. Devamı için Tıklayınız..!

  *** Yeni Eklenen Video Görüntüler ***
  Fikret Çam İnköy klibi
  Leyla Ünver Şu Karşı
  İnköy'de Ağaç Kesimi!
  Leyla Ünver Hafik Festivali
  12.Hafik Festivali
  Leyla Ünver Hafik Festivali
  Leyla Ünver Hafik Festivali
  Leyla Ünver Hafik Festivali
  Leyla Ünver Hafik Festivali
  Leyla Ünver Perpa konseri

  Yeni İnköy Resimleri!
  Sivas Hafik İnköy Resimleri;
  Fotoğraflar için; Rıza Tektaş'a Teşekkürler...www.inkoy.com

  İNKÖY İLKÖĞRETİM OKULU YENİLENDİ!
  harabe halindeki bir eseri yenileyerek tekrar köy halkının hizmetine sunan İNKÖY'ü tarihinde ve potansiyelinde olduğu gibi aydınlık günlere yol aldıracağının teminatını sağlayan Nefsi için değil hizmet için gurbetteki işini gücünü bırakarak doğduğu toprakları unutmayarak şu uzakta bir köy var o köy benim köyüm diyerek gelip ve harabe halindeki eski eseri yenileyerek tekrar köyüne kazandıran başta hemşerimiz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müfettişi sayın Leyla Ünver, Cemal Gümüş, DHA Muhabiri Bülent Tatlı ve ayrıca köylerinin okulunu yenilemekte önderlik yapanlara maddi ve manevi olarak destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız... www.inkoy.com

  İnköy Köyü'nden Manzaralar!
  Sivas Hafik İnköy Resimleri;
  Fotoğraflar için; Rıza Tektaş, Leyla Ünver ve DHA Muhabiri Bülent Tatlı'ya Teşekkürler... Fotoğraflar için; Rıza Tektaş, Leyla Ünver ve DHA Muhabiri Bülent Tatlı'ya Teşekkürler...www.inkoy.com

  TEŞEKKÜR!!!

  Sivas Hafik İnköy Köyü Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımına bize; resim, video ve haberleri ile destek olan DOĞAN HABER AJANSI SİVAS MUHABİRİ  ( Bülent TATLI )'ya Çok Teşekkür Ederiz.

  Sivas Hafik İnköy'de Ağaç Kesimine Köylülerden Tepki!
  SİVAS'ın Hafik İlçesi'ne bağlı İnköy'de Orman İşletme Müdürlüğü'nden ağaç kesim ihalesini alan kişilerin köy yakınlarındaki kuru ve hastalıklı ağaçlar yerine, sağlam ağaçları kesmesi tepki çekti. Köylüler bu olayın durdurulması için imza toplayarak ilgili yerlere başvurdu. İnköy'ün ormanlık arazisindeki hasta ve kuru ağaçların kesilmesi için Orman İşletme Müdürlüğü'nden ihaleyle alan Adanalı Mustafa Geç'in çalıştırdığı işçilerin köydeki sağlam ve yaş ağaçları kestiğini iddia eden köylüler tepki gösterdi.


  Köy Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımı hızla devam ediyor!
  Sivas Hafik İnköy Köy Okulu, yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımı, hızla devam ediyor...
  Yapılan çalışmalar ile ilgili resimleri ekte görebilirsiniz...Emeği geçenleri kutlar,teşekkürlerimizi sunarız...
  Köy Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımı hızla devam ediyor! Devamı için Tıklayınız..!Köy Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımı hızla devam ediyor! Devamı için Tıklayınız..!

  İnköy köyü Kırkgöz mevkinde kaybolan 8 yaşındaki hemşerimiz Ali Rıza Doğan , 22 saat sonra bulundu!
  Annesi Filiz Doğan, anneannesi Dilber Erdoğan ve bazı yakınları ile birlikte İnköy köyü Kırkgöz mevkisinde piknik yaparken kaybolan Ali Rıza Doğan'ı (8) bulmak için sürdürülen çalışmalar sonuçlandı. Ailesi, jandarma ekipleri ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yanı sıra vatandaşların da katıldığı arama çalışmaları kapsamında kaybolan çocuk, Emirhan Koyupınar ve Veyis Yıldırım adlı vatandaş tarafından İnköy'ün yaklaşık 8 kilometre ilerisindeki vadide bulundu.


  ORMANINA SAHİP ÇIK!!!

  Köy Ormanında Yapılan Kesim Cemal Gümüş, Kemal Erdoğan Ve Seyit Güler İle Eylül Ayının İlk Haftsında Gittiğimizde Görülen Manzara Bu İdi. Köylüleri Ormanlarına Sahip Çıkmaya Çağırıyorum. Orman İşletmesinden Yapılan Açıklama '' Daha Önce Orman İşletmesince İşaretlenen Kuru Ve Hastalıklı Çamların Kesildiği Buların Dışında Kesim Olamayacağı'' İdi. Ancak, Gittiğimizde Yalnızca Kuru Çamlar Değil,Yaş Çamların Ve Meşe Palamudunun Kesildiğini Gördük. Ve Kesim Halen Devam Ediyor!....      *** Foto Galeri    >>    
  İnköy'lüler ORMANINA SAHİP ÇIK!!! Haberin Devamı için Tıklayınız..!İnköy'lüler ORMANINA SAHİP ÇIK!!! Devamı için Tıklayınız..!

  TEŞEKKÜR!!! ( Sivas Hafik İnköy Köyü Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımına bize destek olan ..!
  Sivas Hafik İnköy Köyü Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımı hızla devam ediyor... Okul yapım çalışmaları ve Köy yolunun yapımına bize destek olan;
  Sivas valisi Ali kolat , Hafik Kaymakamı İlyas Memiş, Hafik Belediye Başkanı Dr.Zeki Aydın , Sivas İl Özel İdare Müdürü Mahmut KAYHAN, İl Genel Meclisi Üyesi Servet Aytan , Köy yolunun yapımına destek olan Sivas DSİ XIX. Bölge Müdürü Ali Rıza DİNİZ, Müdür Muavi Murat ŞAHİN’e, Muhtar Devrim Barış Ağpur, Yine bu konuda bize destek sunan Servet Aytan ve Hafik Kaymakamlığı Okul Yapım kömitesi ile köy halkına teşekkür ederiz…
  Leyla Ünver,Aziz Ünver,Cemal Gümüş,Mahmut Çınar,Erdoğan Güleryüz,Metin Erdoğan

  *** 12.Hafik Kültür Sanat Ve Turizm Festivali Leyla Ünver Ahmet Turan Şan Süreyya Üzüm Video Görüntüleri ***
   Leyla Ünver İnköy Dağlarında! Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Hafik Kültür Festivali
   Leyla Ünver İnköy Dağlarında! Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Hafik Kültür Festivali
   Leyla Ünver İnköy Dağlarında! Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Leyla İnköyDağlarında
   12.Hafik Kültür Sanat Ve Turizm Festivali Leyla... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Leyla İnköyDağlarında

  *** Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri ***
   Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri
   Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri
   Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri
   Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Leyla Ünver Su Tv Yerel Dünya (06.03.2010) Video Görüntüleri

  Sivas Hafik İnköy İlkokulu ( Köy Konağı - Cemevi'nin ) Açılışına Davetlisiniz.
  ( 10 Eylül 2011 Cumartesi Saat:15.00 )

  Sevgili Dostlar, Köylülerimiz tarafından imece usülü ile yapılan ve artık yıkılmak üzere olan ilk okulumuz, yine köylülerimizin görevlendirdiği komite tarafından onarıllıp yeniden düzenlenerek çok amaçlı ( sosyal ,kültürel ,arkeoloji , turizm vb.) kullanıma hazır hale getirilmiştir. Çok değerli dostlarımızın ve köylülerimizin maddi ve manevi desteği ile yine imece usulü ile hizmete hazır hale getirdiğimiz İnköy İlkokulu (köy konağı cem ve kültür evi) başka deyişle '' hepimizin evi'' nin açılışında bizimle olursanız amacımıza ulaşmış olacağız ve o gün,bizim için, o ünlü cümle ''Bana mutluluğun resmini çizmişsin Abidiiiiin!) olcak. Onurlanacagız. Bizi yalnız bırakmayacağınızı umuyoruz... Sevgi ve saygılarımızla...! Leyla ÜNVER Komite ve İnköy Sosy.Kült. ve Day.Dern.A. ( Komite Üyelerii: Mahmut ÇINAR, Erdoğan GÜLERYÜZ, Metin ERDOĞAN, Mehmet ERDOĞAN, Cemal GÜMÜŞ, Aziz ÜNVER, Muhtar Barış AĞPUR, Leyla ÜNVER ) Sivas Hafik İnköy Köy Konağı - Cemevi Açılışında Sizleri de Aramızda Görmekten Onur Duyarız. Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği    Katılıcak canların önceden yerlerini ayırtmaları rica olunur.
  İrtibat için :   Cemal Gümüş   0532 587 12 90      Aziz Ünver  0532 798 00 27
  Açılış Tarihi : 10 Eylül 2011 Cumartesi Saat:15.00
  Ulaşım Bilgisi : Gazi Cemevi ve Okmeydanı Cemevi'nden 9 Eylül 2011 Cuma Saat: 17.00'de araçlar kalkacaktır.
  Konaklama Bilgisi: 10 Eylül 2011 Cumartesi köyde kalınacaktır
                 Video Görüntüsü için Tıklayınız >>

  Alevilik Öğretisi Görsel ve Uygulamalı Anlatım Video Görüntüleri: Alevilik Öğretisi Görsel ve Uygulamalı Anlatım Video Görüntüleri için Tıklayınız..!
 • Alevilik Öğretisi Görsel ve Uygulamalı Anlatım Video Görüntüleri,
 • Hacı Bektaş Veli Dergahı Ziyareti ve Gezisi Video Görüntüleri,
 • TRT Alevilere Nasılsınız ? Dedi! ( 29/12/2009) Video Görüntüleri,
 • Alevi Tarihi Tartışması Haber Türk (30/12/2009) Video Görüntüleri,
 • Belgesel Videolar,
 • Etkinliklar & Anma Video Görüntüler ,
 • Türkü & Deyiş Video Görüntüler
  Video Görüntüleri için Devamı işaretine Tıklayınız!
  Alevilik Öğretisi Görsel ve Uygulamalı Anlatım Video Görüntüleri için Tıklayınız..!Memurlar, Hükümet`e Beyazıt Meydanı`ndan seslendi Devamı için Tıklayınız..!


 • Sanatçımız Leyla Ünver Çin Uluslararası Radyosu (CRI) Davetlisi Olarak Çine Gitti!

  Çin Uluslararası Radyosu (CRI) ile İstanbul merkezli Yön Radyo arasındaki işbirliği meyvelerini vermeye başladı. Çin Radyosu, önümüzdeki günlerde kendi ülkesinde bir yarışma başlatacak. Yarışmaya katılanlar Türkçe şarkı söyleyecek. Yarışmanın diğer ayağı ise Türkiye'de yapılacak. Türk finalistler Çince şarkı söyleyerek ödül kazanacak.

  Konuşmaların ardından kompozisyon yarışmasında birinciliği paylaşan Sanatçımız Leyla Ünver ile Mehmet Ali Öztürk, ödüllerini CRI Birinci Başkan Yardımcısı Xia Jixuan ve YÖN Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Kılınç’ın elinden aldılar. Kompozisyon yarışmasında birinciliği paylaşan Leyla Ünver ile Mehmet Ali Öztürk, ödüllerini CRI Birinci Başkan Yardımcısı Xia Jixuan ve YÖN Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Kılınç’ın elinden aldılar. 
! Haberin Devamı için Tıklayınız..!
  Haberin devamı için Devamı işaretine Tıklayınız!

  Kompozisyon yarışmasında birinciliği paylaşan Leyla Ünver ile Mehmet Ali Öztürk, ödüllerini CRI Birinci Başkan Yardımcısı Xia Jixuan ve YÖN Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Kılınç’ın elinden aldılar. 
! Haberin Devamı için Tıklayınız..!Kompozisyon yarışmasında birinciliği paylaşan Leyla Ünver ile Mehmet Ali Öztürk, ödüllerini CRI Birinci Başkan Yardımcısı Xia Jixuan ve YÖN Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Kılınç’ın elinden aldılar. 
 Devamı için Tıklayınız..!


  " Gönüllerin Sultanı Leyla Ünver!" - Hafik Net Gazetesi'nin Sanatçımız için açmış olduğu web sayfası !

  Anadolu Meydan Sahnesi “Aydınlığa Nöbet Tutanlar için Pir sultan Abdal Susmayan Nefes Oyun” ‘nun Müzik Direktörlüğü ve proje yöneticiliği yapan sanatçımız aynı zamanda oyundaki DESTAN Ana’yı oynamaktadır… İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 12 yıldır müfettişlik yapan sanatçımız, gündüzleri soruşturmaları yürütüp kurum içi teftişlerini yaparken akşamları da sahnede bağlama çalıp türkü söylüyor. Biz seni Böyle sevdik .. YÜREĞİMİZİN SESİ. Hafik Net Gazetesi
  Haberin devamı için Devamı işaretine Tıklayınız!

  Hafik Net Gazetesi'nin Sanatçımız Leyla Ünver için açmış olduğu web sayfası Devamı için Tıklayınız..!Hafik Net Gazetesi'nin Sanatçımız Leyla Ünver için açmış olduğu web sayfası Devamı için Tıklayınız..!


  Milyonlarca Alevi Kadıköy'de 'Ayrımcılığa Karşı Eşit Yurttaşlık Hakkı' mitinginde buluştu.

  08.11.2009 Tarihinde Alevi Bektaşi Federasyonu,Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı, Pir Sultan Abdal Derneği ve çeşitli Alevi örgütleri üyelerinin katıldığı "Ayrımcılığa Karşı Eşit Yurttaşlık Hakkı" adı altında Kadıköy Meydanı´nda düzenlenen mitinge gelenler,Alevi Bektaşi Federasyon Genel Başkanı Ali Balkız, Alevı Bektaşı Dernekler Genel Başkanı Tekin Özdil, Avrupa Alevi Federasyon Yönetim Kurul Üyeleri, Diğer Alevi örgütleri ve Vâkıfımızın Datça Şube Kurucu Üyesi Murat Yıldırım.

  Milyonlarca Alevi Kadıköy Kadıköy Mitingi Gazı Cemevı Vâkıfı Ikıncı Başkan Şükrü Akkaya, Datca Hacıbektaş Vakfı Şubesi Kurucu Üye Murat Yıldırım, Hacıbektaş Okmeydanı Anadolu Kültür Vakfı Ikıncı Başkanı Ahmet Güngör, Hacıbektaş Anadolu Anadolu Kültür Vakfı Genel Saymanı Soner Özbek, Istanbul Şube Ikıncı Başkanı Ahamet Güngör, Semah Hocası Kazım Güvercınoğlu, Okmeydanı Vakfı Yoneticisi ve Datca Vakıf Şube Kurucu Üyelerımız Cemaletın Köse ve Murat Yıldırım katılmışlardır.
  Haberin devamı için Devamı işaretine Tıklayınız!

  Datça Hacıbektaş Anadolu Kültür Vâkıfı Şube kurcuları Bayramlaşma Töreni !!! Haberin Devamı için Tıklayınız..!Datça Hacıbektaş Anadolu Kültür Vâkıfı Şube kurcuları Bayramlaşma Töreni Devamı için Tıklayınız..!

  Mitingten Çekilen fotoğrafları Slayt ve büyük olarak Görmek için linklere tıklayın !

 • Foto Galeri ve Slayt 1 İçin Tıklayınız! >>
 • Foto Galeri ve Slayt 2 İçin Tıklayınız! >>
 • Foto Galeri ve Slayt 3 İçin Tıklayınız! >>


 • Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni Yapıldı...
  Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni Yapıldı... Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni Yapıldı
  27 Eylül 2009 Pazar Günü Bağcılar Yaşam Düğün Salonu'nda Yapılan Düğünümüze katılan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarımıza çok teşekkür ederiz .
  Ailesi: Gülsen & Atilla Yıldırım ve Hatice  & Mehmet Özçelik

  Düğünümüz ile ilgili resimler için Lütfen Tıklayınız!    Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni Yapıldı...

                                                                           Düğünümüz ile ilgili Video Görüntüler:
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (1)
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (2)
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (3)
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (4)
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (5)
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (6)
   Burcu Yıldırım & Murat Özçelik Düğün Töreni ... İzlemek için lütfen filime tıklayınız...
  Burcu Yıldırım Düğün Töreni (7)


  Ücretsiz 5 GB, MSN DESTEKLİ isiminiz @
inkoy.com ... E Mail için tıklayınız...
  Ücretsiz 5 GB, MSN DESTEKLİ isiminiz @
inkoy.com ... E Mail için tıklayınız... ÜCRETSİZ MSN DESTEKLİ E-POSTA

  inkoy.com; ücretsiz ömürboyu MSN destekli e-mail veriyor. Üstelik 5 GB Alan ve MSN adresi olarak kullanılabilir olan isminiz @ inkoy.com adresinizi hemen edinin.
  Aşağıdaki kayıt ol linkine tıklayarak gerekli bilgileri bir hotmail hesabı alırmış gibi doldurun ve adresiniz hazır.
  Aldığınız adresi MSN Messenger olarak kullanabilir,arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.
  MSN Hotmail gizlilik ilkesi gereği bizimle bağlantınız kalmadığından şifrenizi sizden başkası bilemeyecektir.
  http://www.hotmail.com adresinden email adresinize giriş yaparak maillerinizi okuyabilirsiniz. Aynı zamanda MSN Messenger kullanıyorsanız size mail geldiğinde MSN tarafından size uyarı gelecek sanki hotmail adresiniz gibi... Kayıt Olmak için Tıklayınız!    Ücretsiz 5 GB, MSN DESTEKLİ isiminiz @
inkoy.com ... E Mail için tıklayınız...


  İnköy Köyü ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız... İnköy Köyü ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız...İnköy Köyü ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız..!İnköy Köyü ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız...
   
  Sitemizin Alevi Deyişleri Sayfasında;Alevi Deyişleri,Alevi Nefesleri,Deyişler ve Semahları dinliyebilmek için lütfen tıklayınız... İnköy Köyü ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız...Sitemizin Alevi Deyişleri Sayfasında;Alevi Deyişleri,Alevi Nefesleri,Deyişler ve Semahları dinliyebilmek için lütfen tıklayınız...Sitemizin Alevi Deyişleri Sayfasında;Alevi Deyişleri,Alevi Nefesleri,Deyişler ve Semahları dinliyebilmek için lütfen tıklayınız...

  Fotoğraf Gelerisi için lütfen tıklayınız... Fotoğraf Gelerisi için lütfen tıklayınız...Fotoğraf Gelerisi için lütfen tıklayınız...
  Fotoğraf Gelerisi için lütfen tıklayınız...
   
  Hafik İlçesi Köyleri ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız... Hafik İlçesi Köyleri ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız...Hafik İlçesi Köyleri ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız...
   Hafik İlçesi Köyleri ile ilgili videoları izlemek için lütfen tıklayınız...

  Semah ve Deyiş Videoları için lütfen tıklayınız Semah ve Deyiş Videoları için lütfen tıklayınızSemah ve Deyiş Videoları için lütfen tıklayınız
  Semah ve Deyiş Videoları için lütfen tıklayınız
   
  Türkü Videoları için lütfen tıklayınız... Türkü Videoları için lütfen tıklayınız...Türkü Videoları için lütfen tıklayınız...
  Türkü Videoları için lütfen tıklayınız...

  İnköy Forumunu okumak ve mesaj yazmak için lütfen tıklayınız... İnköy Forumunu okumak ve mesaj yazmak için lütfen tıklayınız...
  İnköy Forumunu okumak ve mesaj yazmak için lütfen tıklayınız...
   
  Ziyaretçi Defterini okumak ve mesaj yazmak için lütfen tıklayınız... Ziyaretçi Defterini okumak ve mesaj yazmak için lütfen tıklayınız...
  Ziyaretçi Defterini okumak ve mesaj yazmak için lütfen tıklayınız...

  İletişim İçin
  info@inkoy.com      ©      hafikinkoy@hotmail.com

  Copyright © 2006  - 2012  www.inkoy.com  All rights reserved.
  En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.